BAYU014B-L • 3 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Lobster Trap Pendant - Black - LBAYU014B-L • 3 op voorraad |
€ 249,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 55cm |
| length | 55cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246058074 |
| SKU | BAYU014B-L |