| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Juju - BlackJABR004B-50 • 5 in stock |
€ 98,95 | 1-3 days | Add |
Our stunning raffia wall hung display is a true bohemian beauty to decorate any wall in your home interior, covered terrace or garden.
| Material | Raffia |
| Color | Black |
| Shape | Round |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 50cm |
| width | 5cm |
| length | 50cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246044091 |
| SKU | JABR004B-50 |