| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Pandan Table Lamp - White NaturalJABR050WN-40 • Product available |
€ 209,95 | Starts 06/05/2026 | Add |
Be inspired by the playful pandan table lamp with sisal fringes that creates 100% atmosphere with its beautiful boho look. It gives a cozy light to your living room, lounge room, bedroom or in a covered patio. Electrical cable included.
| Material | Terracotta |
| Made in | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 5,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246125158 |
| SKU | JABR050WN-40 |