| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Spooky Vase - Antique Grey - MJABR092AG-M • Product available |
€ 49,95 | Starts 30/06/2026 | Add |
Add a touch of charm to your living room or bathroom with our Spooky vases. Made from terracotta, they're perfect for dried flowers or fresh ones. For fresh flowers, place a reused glass or a repurposed container, like a plastic bottle or yogurt pot, inside the vase. Add water to it and arrange your flowers as desired—it's a simple, eco-friendly way to enjoy fresh blooms.
| Material | Terracotta, Earthenware |
| Made in | Indonesia |
| height | 26cm |
| width | 14cm |
| length | 14cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246258238 |
| SKU | JABR092AG-M |