| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Styly Vase - Antique Grey - MJABR041AG-M • Product available |
€ 87,95 | Starts 04/05/2026 | Add |
Add a touch of charm to your living room or bathroom with our Styly vases. Made from terracotta with a beautiful raffia detail on top, they're perfect for dried flowers or fresh ones. For fresh flowers, place a reused glass or a repurposed container, like a plastic bottle or yogurt pot, inside the vase. Add water to it and arrange your flowers as desired—it's a simple, eco-friendly way to enjoy fresh blooms
| Material | Terracotta |
| Made in | Indonesia |
| height | 23cm |
| width | 29cm |
| length | 29cm |
| weight | 3,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246257217 |
| SKU | JABR041AG-M |