| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Rattan Table Lamp - Black NaturalJABR051BN-40 • 12 in stock |
€ 209,95 | 1-3 days | Add |
Be inspired by the playful rattan table lamp with fringes that creates 100% atmosphere with its beautiful boho look. It gives a cozy light to your living room, lounge room, bedroom or in a covered patio. Electrical cable included.
Please note: cable is not provided.
| Material | Terracotta, Earthenware |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 5,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246137137 |
| SKU | JABR051BN-40 |