| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Mexican Sugar Skull Silver - SBA068S-S • 10 in stock |
€ 7,95 | 1-3 days | Add |
Celebrate bold tradition with The Mexican Sugar Skull in shimmering silver. Handcrafted from durable resin, this striking piece brings vibrant cultural flair and edgy elegance to any space.
| Language | English |
| Material | Polyresin |
| Made in | Indonesia |
| height | 7cm |
| width | 9cm |
| length | 7cm |
| weight | 80gr |
| Barcode/EAN | 7438246171117 |
| SKU | BA068S-S |