| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Salt Tray - XSBASU200-XS • 340 in stock |
€ 4,95 | 1-3 days | Add |
This small square teak bowl is a handy all-rounder for multifunctional use in the kitchen or dining room. Also useful for storing small jewellery.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 6cm |
| length | 6cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245992959 |
| SKU | BASU200-XS |