| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Tray - Natural - MJACA021N-M-35 • 22 in stock |
€ 34,95 | 1-3 days | Add |
This solid teak cutting board can also be used as a serving tray. It looks great on every kitchen counter!
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 4,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246022075 |
| SKU | JACA021N-M-35 |