| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned Curved Bowls - Black - Set of 3JAES002B-SET3 • 49 in stock |
€ 24,95 | 1-3 days | Add |
We love unique tableware! The beautiful antique look of these burned terracotta bowls makes them exceptional for any occasion.
| Material | Terracotta |
| Language | English |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 14cm |
| length | 16cm |
| weight | 800gr |
| Barcode/EAN | 7438246045043 |
| SKU | JAES002B-SET3 |