| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Hook - NaturalJABR058N • 81 in stock |
€ 39,95 | 1-3 days | Add |
This solid teakwood hook, available in natural and black, will instantly give your bedroom, hall entrance or bathroom a coastal vibe. Attach it to any wall you like and hang up something practical, like your bathrobe, or something decorative like a tassel! Or why not place several hooks on your wall on different heights or in a pattern? Get creative!
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 20cm |
| width | 3cm |
| length | 6cm |
| weight | 380gr |
| Barcode/EAN | 7438246134150 |
| SKU | JABR058N |