| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Incense Holder - NaturalBASU607 • Product available |
€ 8,95 | Starts 04/05/2026 | Add |
Everybody loves a nice scent slowly filling their living room, bathroom or even covered outdoor space. Whether you choose lemongrass, lavender, vanilla or sandelwood - your space will never again be filled with incense ashes. This stylish tray made from teak root holds your incense in place and collects the inevitable ashes. And - also important - it looks good in any interior.
| Material | Wood |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 1.50cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246310387 |
| SKU | BASU607 |