JAKAMA002N • 4 in stock
| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Binghi Pendant Lamp - NaturalJAKAMA002N • 4 in stock |
€ 599,00 | 1-3 days | Add |
| Material | Seagrass |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 50cm |
| width | 40cm |
| length | 135cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 6097312030003 |
| SKU | JAKAMA002N |