| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Naxos Table Lamp - Black NaturalJABR080BN • 36 in stock |
€ 209,95 | 1-3 days | Add |
Picture yourself in a Greek 5 star resort or in an expensive hotel room with this beautifully original table lamp. Place it on your nightstand(s) or in a forgotten corner of your living room and make it look like a designer space instantly. Our Naxos table lamp, made from beautiful terracotta and rattan, is available in two colours.
Please note: cable is not provided.
| Language | English |
| Material | Terracotta, Earthenware |
| Made in | Indonesia |
| height | 56cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| diameter | 29cm |
| weight | 2,400gr |
| Barcode/EAN | 7438246247294 |
| SKU | JABR080BN |