| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Classy Vase - Antique Grey - SJABR083AG-S • 5 in stock |
€ 49,95 | 1-3 days | Add |
This uniquely shaped vase is made of terracotta and has a beautiful mix of colours and textures. Available in two sized, this organic vase if perfect for putting flowers (dried) in your living room, bathroom or empty shelf. What a great handmade treasure!Please note this is not a waterproof vase and must only be used with dry flowers.
| Language | English |
| Material | Terracotta, Earthenware |
| Made in | Indonesia |
| height | 19cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246248246 |
| SKU | JABR083AG-S |