| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned VaseJAES037B • 53 in stock |
€ 17,50 | 1-3 days | Add |
This design is so lovely, it has to be part of your kitchen or table setting!Luckily it's a very versatile product as well.You can use it as a vase for some nice (dried) flowers, or even use it to store your kitchen utensils.All pieces are handmade in Java, so "selamat menikmati (please enjoy)"!
| Material | Terracotta |
| Color | Black |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 17cm |
| width | 6cm |
| length | 13cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246261221 |
| SKU | JAES037B |