| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Te Quiero ShopperBABOM007N • 26 in stock |
€ 99,95 | 1-3 days | Add |
The Te Quiero Shopper is a natural raffia shopper bag that has been made from scratch using a gorgeous artisanal technique of tying, knotting and braiding strands of raffia into this unique organic shape. It makes for the perfect weekend bag for all your essentials.
| Material | Raffia |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 17cm |
| length | 50cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246265267 |
| SKU | BABOM007N |