| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Whoopy Vase - Black Natural - SJABR090BN-S • 55 in stock |
€ 32,95 | 1-3 days | Add |
Perfect for dried flowers or just as decoration - this curvy vase is an absolute stunner. Available in three sizes. The rattan detail gives instant coastal vibes to your living room, bathroom or covered outdoor space.Please note this isnot a waterproof vaseand must only be used with dry flowers.
| Language | English |
| Material | Terracotta |
| Made in | Indonesia |
| height | 19cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 1,200gr |
| Barcode/EAN | 7438246257255 |
| SKU | JABR090BN-S |