| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Pretty Candle Holder - Antique Grey - LJABR045AG-L • 8 in stock |
€ 26,50 | 1-3 days | Add |
It sure is pretty, this Pretty candle holder! The combination of antique grey terracotta and a raffia accent on top makes this a very stylish addition to any room. Three heights exist - combining them creates a stunning look on your table, console or even bath tub edge!
| Shape | Round |
| Language | English |
| Material | Terracotta |
| Made in | Indonesia |
| height | 20cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 1,100gr |
| Barcode/EAN | 7438246256241 |
| SKU | JABR045AG-L |