| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Palm Tree Salad Fork - GoldBABRA004G • 2 in stock |
€ 32,00 | 1-3 days | Add |
Our first cutlery collection is here and it's pretty & shiny! These forks and spoons are pure luxury, made from solid brass with amazing details. Your guests will be impressed by the weight and quality of these real brass must-haves. All pieces are decorated with a pineapple or a palm tree - it can't get more tropical than this. Available in various sizes & designs.
| Material | Brass |
| Color | Gold |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 6cm |
| length | 26cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246260231 |
| SKU | BABRA004G |