| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Pineapple Napkin Ring - GoldBABRA008G • 27 in stock |
€ 14,00 | 1-3 days | Add |
Add pure luxury to your table with this pineapple napkin ring in solid brass! Heavy and full of detail, this napkin ring is a real bargain. It matches our cutlery collection, also in solid brass, which includes several spoons and forks. Make your table shiny and pretty for your guests!
| Color | Gold |
| Material | Brass |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 6cm |
| length | 7cm |
| weight | 60gr |
| Barcode/EAN | 7438246260279 |
| SKU | BABRA008G |