| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Honey RollerBASU010 • 1 in stock |
€ 6,95 | 1-3 days | Add |
If you're going to spoil your guests with the luxury of honey, do it in style! Our Teak Root Honey Roller is an easy to use and pretty to look at table accessory that you just can't miss.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 1.20cm |
| width | 2cm |
| length | 19cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245991983 |
| SKU | BASU010 |