| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Teak Root Spoon - LBASU009-L • 154 in stock |
€ 8,95 | 1-3 days | Add |
This beautiful handmade teak root spoon comes in three sizes and shapes. This particular size has a cute curve in the handle. Why go for a boring table setting when you can include these - table-dress to impress!
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 8cm |
| length | 30cm |
| weight | 40gr |
| Barcode/EAN | 7438245991976 |
| SKU | BASU009-L |