| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Concrete Coat Hanger - Natural - beigeJABR059N • Product available |
€ 249,95 | Starts 30/06/2026 | Add |
Solid as a rock - and yet so easy on the eyes. This concrete and teak wood coat hanger makes an ordinary home accessory into something stylish. Add this to your hallway and immediately greet visitors with this handmade piece of wood art.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 150cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| weight | 10,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246134167 |
| SKU | JABR059N |