| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Trendy Vase - Black - MJABR042B-M • 39 in stock |
€ 26,50 | 1-3 days | Add |
Add a touch of charm to your living room or bathroom with our Trendy vases. Made from terracotta, they're perfect for dried flowers or fresh ones. For fresh flowers, place a reused glass or a repurposed container, like a plastic bottle or yogurt pot, inside the vase. Add water to it and arrange your flowers as desired—it's a simple, eco-friendly way to enjoy fresh blooms
| Material | Terracotta |
| Color | Black |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 18cm |
| width | 16cm |
| length | 16cm |
| weight | 1,360gr |
| Barcode/EAN | 7438246135126 |
| SKU | JABR042B-M |