| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Sneaky Vase - Black Natural - MJABR039BN-M • 161 in stock |
€ 28,50 | 1-3 days | Add |
Add a touch of charm to your living room or bathroom with our sleek Sneaky vases. Made from terracotta with a beautiful raffia detail on top, they're perfect for dried flowers or fresh ones. For fresh flowers, place a reused glass or a repurposed container, like a plastic bottle or yogurt pot, inside the vase. Add water to it and arrange your flowers as desired—it's a simple, eco-friendly way to enjoy fresh blooms.
| Language | English |
| Material | Terracotta |
| Made in | Indonesia |
| height | 26cm |
| width | 14cm |
| length | 14cm |
| weight | 1,360gr |
| Barcode/EAN | 7438246127169 |
| SKU | JABR039BN-M |