| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Beaded Treasure Box - BlackBAEX013B • 37 in stock |
€ 174,95 | 1-3 days | Add |
The Beaded Treasure Box is a practical decorative element for storing small items without compromising on style!
| Color | Black |
| Language | English |
| Material | Bamboo |
| Made in | Indonesia |
| height | 27cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| weight | 1,420gr |
| Barcode/EAN | 7438246113155 |
| SKU | BAEX013B |