| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Seagrass Carpet - Natural - 180x240BAJN016N-180x240 • 13 in stock |
€ 329,95 | 1-3 days | Add |
Our rectangular Seagrass Carpet made with raffia, sisal and palm is left natural in colour. It will give texture and softness to a hard floor. Naturally hardwearing, it's ideal for your kitchen, living space or covered terrace.
| Material | Seagrass |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 240cm |
| length | 180cm |
| weight | 2,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246128128 |
| SKU | BAJN016N-180x240 |