| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned Bowl - Black - XSJAES005B-XS • 34 in stock |
€ 3,95 | 1-3 days | Add |
We love unique tableware! The beautiful antique look of this extra small burned terracotta bowl makes it exceptional for any occasion.
| Color | Black |
| Material | Terracotta |
| Language | English |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 5cm |
| length | 5cm |
| weight | 50gr |
| Barcode/EAN | 7438246046057 |
| SKU | JAES005B-XS |