| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Burned Bowl - Black - MJAES005B-M • 52 in stock |
€ 17,95 | 1-3 days | Add |
We love unique tableware! The beautiful antique look of our burned terracotta bowls makes them exceptional for any occasion.
| Color | Black |
| Material | Terracotta |
| Language | English |
| Shape | Round |
| Made in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 16cm |
| length | 16cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246046026 |
| SKU | JAES005B-M |