JABR025BlueN-30x50 • 1 in stock
| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Saint Tropez Cushion Cover - Blue Natural - 30x50 - blue, brownJABR025BlueN-30x50 • 1 in stock |
€ 74,95 | 1-3 days | Add |
A villa-style home must! Our Raffia fringed cushion adds a beautiful element of texture to your soft furnishings. An indispensable piece to add some boho touch to your interior, garden or terrace. Endless possibilities…Inner Cushion not included!
| Language | English |
| Material | Cotton |
| Made in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 50cm |
| length | 30cm |
| weight | 1,260gr |
| Barcode/EAN | 7438246077099 |
| SKU | JABR025BlueN-30x50 |