| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Cowrie Mask on Stand - MediumBALS001N-M • 5 in stock |
€ 79,95 | 1-3 days | Add |
This unique 'head' display on stand is a stunning ethnic beauty. The head is decorated with nicely hand-placed shells. This piece absolutely deserves a special place to decorate your home interior, covered terrace or garden.
| Language | English |
| Material | Wood |
| Made in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 10cm |
| length | 17cm |
| weight | 1,100gr |
| Barcode/EAN | 7438246117108 |
| SKU | BALS001N-M |