BAYU014B-L • 3 in stock
| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Lobster Trap Pendant - Black - LBAYU014B-L • 3 in stock |
€ 249,95 | 1-3 days | Add |
| Color | Black |
| Material | Rattan |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 55cm |
| length | 55cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246058074 |
| SKU | BAYU014B-L |