BA034NB-L-60x60 • 49 in stock
| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Cushion Cover Square - Natural Black - 60x60BA034NB-L-60x60 • 49 in stock |
€ 74,95 | 1-3 days | Add |
A villa-style home must! Our Raffia handwoven cushion adds a beautiful element of texture to your soft furnishings. An indispensable piece to add some boho touch to your interior, garden or terrace. Endless possibilities…Inner Cushion not included !
Please note: cushion filling is not provided.
| Material | Raffia |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 1,250gr |
| Barcode/EAN | 7438246129156 |
| SKU | BA034NB-L-60x60 |