| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Silver ClutchBABE006S • 13 op voorraad |
€ 34,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Ben je klaar om te verblinden en te schijnen? De zilveren koppeling heeft je gedekt. Het slanke en compacte ontwerp maakt het gemakkelijk om te dragen en biedt nog steeds voldoende ruimte voor al je essentiële zaken van je telefoon en sleutels tot je favoriete lippenstift. Maar wacht, er is meer! Niet alleen verheft de Silver Clutch je stijlspel, maar het voegt ook een sprenkel van plezier toe aan elke outfit. Stel je de complimenten voor die je ontvangt als je moeiteloos accessoires met dit verbluffende stuk.
| Kleur | Zilver |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Plastic |
| Vorm | Rechthoekig |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 12cm |
| length | 23cm |
| weight | 220gr |
| Barcode/EAN | 7438246041090 |
| SKU | BABE006S |