| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Mushroom Stool - NaturalJAHU021N • Product beschikbaar |
€ 299,95 | Start 07/05/2026 | Voeg toe |
Deze prachtige kruk van duurzaam suarhout is gewoonweg geweldig. De donkere natuurlijke tinten en patronen van het hout brengen direct warmte en authenticiteit in elke kamer. De kruk is uitgehold om het gewicht te verminderen en gemakkelijk te verplaatsen.
Suarhout varieert altijd in toon, kleur en patroon. Elk stuk bevat zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Bruin |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 10,240gr |
| Barcode/EAN | 7438246172138 |
| SKU | JAHU021N |