BAVE028N-XL-100 • 1 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Qubba Pendant - Natural - XLBAVE028N-XL-100 • 1 op voorraad |
€ 109,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Als je van organische vormen en natuurlijke materialen houdt, zal de Qubba-hanger je versteld doen staan! Deze hanglampenkap, verkrijgbaar in drie maten, verandert elke kamer in een kustparadijs.
Deze hanglamp is gemaakt van geweven waterhyacint die op een unieke manier buigt, waardoor er door de hele kamer gezellige lichtpatronen ontstaan. Er is er niet één hetzelfde! Ga voor natuurlijk, ga voor biologisch, ga voor onze Qubba hanger!
Dit exemplaar wordt alleen als lampenkap geleverd. Je kunt mixen en matchen met een plafond- of insteekarmatuur uit onze winkel om de look op jouw manier compleet te maken.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Zeegras |
| Kleur | Beige |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 100cm |
| length | 100cm |
| weight | 900gr |
| Barcode/EAN | 6097309598516 |
| SKU | BAVE028N-XL-100 |