BA068S-S • 10 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Mexican Sugar Skull Silver - SBA068S-S • 10 op voorraad |
€ 7,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Vier gedurfde traditie met de Mexicaanse suikerschedel in glanzend zilver. Dit opvallende stuk is handgemaakt van duurzame hars en brengt levendige culturele flair en scherpe elegantie in elke ruimte.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Polyresin |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 7cm |
| width | 9cm |
| length | 7cm |
| weight | 80gr |
| Barcode/EAN | 7438246171117 |
| SKU | BA068S-S |