BA034N-M-40x40 • Product beschikbaar
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Cushion Cover Square - Natural - 40x40BA034N-M-40x40 • Product beschikbaar |
€ 59,95 | Start 12/06/2026 | Voeg toe |
Geef uw ruimte een aardse elegantie met de natuurlijk zwarte raffia kussenhoes. Dit stuk van 40x40, handgeweven van duurzame raffia, voegt een rijke textuur en organische schoonheid toe aan elke kamer.
Stel je voor dat hij op je bank ligt te loungen, wat een zacht, tastbaar gevoel geeft, of uitrust in je tuin, waar hij uitnodigt tot ontspanning. De natuurlijke zwarte tint biedt een krachtig maar rustgevend contrast, waardoor je boho- of kustgeïnspireerde decor moeiteloos naar een hoger niveau wordt getild.
Elke hoes is met de hand vervaardigd, wat betekent dat elk stuk subtiele verschillen vertoont, waardoor het echt uniek is. Met zijn natuurlijke vezels is deze kussenhoes een mooie, milieuvriendelijke toevoeging aan je huis.
Let op: kussenvulling wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 260gr |
| Barcode/EAN | 7438246096014 |
| SKU | BA034N-M-40x40 |