JAMEK012N-240 • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Imola Dining Table - OutdoorJAMEK012N-240 • 2 op voorraad |
€ 2.199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voor degenen die graag gastheer zijn, biedt de grote Imola-eettafel royale ruimte met een moeiteloze stijl. Het lange, stevige oppervlak is gemaakt van natuurlijk teakhout en nodigt uit tot diners in de buitenlucht, familiefeesten of ontspannen loungen in het weekend.
Het minimalistische silhouet zorgt voor een zachte, organische aanwezigheid die prachtig past op patio's, tuinterrassen of onder een overdekte overkapping. De warme toon en gladde korrel voegen tijdloze charme toe aan boho- of natuurgeïnspireerde omgevingen.
Elke tafel is handgemaakt van teakhout, dus de nerf, toon en textuur kunnen enigszins variëren; subtiele details die de jouwe uniek maken.
Teakhout heeft een hart van honingzoet goud. Na verloop van tijd borstelt de zon het hout zachtjes in een verweerd zilver, een sierlijk patina van ouderdom. Om de oorspronkelijke warmte levend te houden, behoudt een simpele aanraking van olie de gouden glans voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 76cm |
| width | 100cm |
| length | 240cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 6097311274279 |
| SKU | JAMEK012N-240 |