| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Little Bay Beach Basket - Natural White - LBAVE030NW-L |
€ 149,95 | - | Voeg toe |
Maak uw leefruimte meer georganiseerd en esthetisch aangenaam met deze mand die de stijl naadloos combineert met functie. De Little Bay Beach Basket toont de unieke textuur- en kleurvariaties van bananenblad, waardoor elk stuk uniek is.
Het ruime interieur biedt ruimte voor het opslaan van wasserette, dekens, speelgoed of andere huishoudelijke artikelen. De stevige constructie zorgt voor langdurige duurzaamheid, terwijl het lichtgewicht karakter van bananenblad het gemakkelijk maakt om van kamer naar kamer te gaan.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Palmblad |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 52cm |
| width | 61cm |
| length | 61cm |
| weight | 3,500gr |
| Barcode/EAN | 6097311420409 |
| SKU | BAVE030NW-L |