JAKAMA002N • 4 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Binghi Pendant Lamp - NaturalJAKAMA002N • 4 op voorraad |
€ 599,00 | 1-3 dagen | Voeg toe |
| Materiaal | Zeegras |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 50cm |
| width | 40cm |
| length | 135cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 6097312030003 |
| SKU | JAKAMA002N |