BAYU025N-M-55x55 • 9 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Good Vibes Pendant - Natural - MBAYU025N-M-55x55 • 9 op voorraad |
€ 299,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Op zoek naar een hanglamp met een ingewikkeld ontwerp? Zoek niet verder! De Good Vibes hanglamp doet precies dat: hij brengt een goede sfeer in huis met zijn prachtige lichtpatroon dat over je plafond, muren en vloer schijnt.
Het is volledig gemaakt van rotan en heeft daardoor de natuurlijke uitstraling die in veel woningen zo goed tot zijn recht komt. De lampenkap wordt geleverd zonder elektrische componenten, waardoor u de flexibiliteit heeft om een plafond- of plug-in-fitting te kiezen die bij uw behoeften past. Deze fittingen worden apart verkocht in onze winkel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
Let op: kabel wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 55cm |
| width | 55cm |
| length | 55cm |
| weight | 2,100gr |
| Barcode/EAN | 7438246192129 |
| SKU | BAYU025N-M-55x55 |