| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Bowl - Black - LJAES005B-L • 1 op voorraad |
€ 20,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij houden van uniek servies! De prachtige antieke look van onze gebrande terracotta schalen maakt ze uitzonderlijk voor elke gelegenheid.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Terracotta |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 9cm |
| width | 20cm |
| length | 20cm |
| weight | 800gr |
| Barcode/EAN | 7438246046033 |
| SKU | JAES005B-L |