| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Bowl - Black - MJAES005B-M • 52 op voorraad |
€ 17,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij houden van uniek servies! De prachtige antieke look van onze gebrande terracotta schalen maakt ze uitzonderlijk voor elke gelegenheid.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Terracotta |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 16cm |
| length | 16cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246046026 |
| SKU | JAES005B-M |