BAYU010B-M-60 • 4 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Whipped Pendant - Black - MBAYU010B-M-60 • 4 op voorraad |
€ 299,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze geweldige hanglamp gemaakt van rotan heeft een uitzonderlijke vorm met zijn prachtige stijl. Een bijzondere decoratieve hanglamp die in elke ruimte past. Een enorme imposante en opvallende lamp!
Hij wordt geleverd als losstaande kap, dus je kunt hem compleet maken met een plafond- of insteekfitting naar keuze, apart verkrijgbaar in onze shop.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
Let op: kabel wordt niet meegeleverd.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 50cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 2,050gr |
| Barcode/EAN | 7438246122171 |
| SKU | BAYU010B-M-60 |