JAKAMA002N • 4 en stock
| Variante | PDSF | Délai d'expédition | Quantité |
|---|---|---|---|
The Binghi Pendant Lamp - NaturalJAKAMA002N • 4 en stock |
599,00 € | 1-3 jours | Ajouter |
| Matériaux | Seagrass |
| Langue | Anglais |
| Fabriqué en | Indonesia |
| height | 50cm |
| width | 40cm |
| length | 135cm |
| weight | 1,000gr |
| Code-barres/EAN | 6097312030003 |
| SKU | JAKAMA002N |